לקבלת הצעת מחיר חייגו: 052-867-68-66

אוהלים לאירועים

מי אמר שחייבים לחגוג כל אירוע באולם אירועים או בביהכ"נ?
אמת הדבר שאיש אינו מחזיק בביתו אוהל בגודל כזה. אך במציאות של ימינו קיימת אפשרויות אחרות ובניהן לפנות לאבי אירועים - השכרת אוהלים לאירועים.
ישנם כאלה המעוניינים להפיק אירוע בטבע וישנם כאלה שמזמינים את כל המשפחה והקרובים למסיבה / לשבת חתן לחצר הבית לפארק וכד' ונעזרים בשירותי אבי אירועים - השכרת אוהלים לאירועים.

לכל אירוע ואירוע יש את הקו המנחה שילווה את כל האירוע אנו אבי אירועים - השכרת אוהלים לאירועים נספק לכם מקסימום מקום במינימום כסף.
לפעמים כולנו יודעים שאנו מעוניינים להפיק אירוע של 60-150 איש ואין אולמות אירועים המוכנים "לשרוף" יום אירוע לאירוע שלא עובר את רף ה- 200 מוזמנים מינימום, המינימום הזה יכול להיות גבוה למדי עבורכם.

גם חלילה במקרה של אבלים אנו נותנים פיתרון מהיר מהיום להיום להקמת אוהל אבלים או בשמו סוכת אבלים במהירות האפשרית, אשר תיתן מענה לאכלס את כל המנחמים שמגיעים במהלך ימי השבעה /  אזכרה.

ניתן לקבל מענה לכל מה שזקוקים לו בימי האבלות כגון: מזרנים, מייחמים וכדו'.
באפשרותכם לפנות לחברתנו ולהזמין מאיתנו אוהל לכל אירוע ובכל גודל ובכל מקום, באפשרותנו לספק גם את כל הציוד הנדרש להשלמת האוהל לכל אירוע  כגון:

מקררים, מזרנים, פטריות חימום, מאווררים, פרוז'קטורים, כיסאות, שולחנות, צלחות, כוסות, סכו"ם, מלצרים וכיוצ"ב.

אוהל נותן "מסגרת" לאירוע, כלומר האורחים לא יושבים חשופים תחת כיפת השמים, אלא בתוך "מבנה" בעל אופי מיוחד, המשרה אווירה מיוחדת על האירוע. בתוך האוהל ניתן להוסיף פטריות חימום או מאווררים ותאורת לילה.

אוהל ניתן להקים כמעט בכל מקום כל עוד תנאי השטח מאפשרים, האוהל הינו מענה קל ומהיר לכל מיני אירועים אשר חייבים מיקום מסוים בגלל צרכים איחודים לזמן נתון. האוהל אמיד בכל תנאי מזג האוויר, בין בימי החורף הגשומים ובין בימי הקיץ החמים תחת השמש הקופחת.

אם עתיד להיות לכם אירוע בקרוב אז אבי אירועים - השכרת אוהלים לאירועים היא ממש הכתובת הנכונה בשבילכם.

האוהל שאנו מספקים הינו אהל מקונסטרוקציית מתכת חזקה אוהל נקי ומסודר ברמה הגבוהה ביותר.

צרו קשר

052-867-68-66

נא השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם